White Walker by Johnnie Walker

White Walker

White Walker. Bílý chodec od Johnnieho Walkera právě přichází. Zima klepe pomalu na dveře a nejprodávanější značka skotské whisky představuje limitovanou edici, jež se inspirovala populárním seriálem Hra o trůny. Touto edicí odkazuje na postavy HBO seriálu připomínající zmrzlé mrtvé.

Neobyčejný obsah znamená také neobyčejný obal. Termoaktivní láhev představuje kouzlo mrazivých efektů. Stačí ji dát na chvíli k ledu a poodhalí vám své tajemství – temné proroctví „Winter is here“ a modré žilkování. Láhev za tyto efekty vděčí speciálnímu inkoustu citlivému na teplotu. Patříte-li mezi fanoušky mezi knižní nebo seriálové fanoušky tohoto bestselleru, neměli byste si nechat tuto limitovanou edici uniknout.

Limitovaná edice s obsahem alkoholu 41,7 %
White Walker by Johnnie Walker

Získejte jednu nebo více lahví z celkového počtu 7 000. Většinu z nich fanoušci Hry o trůny otevřou a v budoucnu zůstane pár lahví neotevřených, jejichž hodnota dozajista stoupne. Netroufám si v tuto chvíli tipnout v jakém horizontu a o kolik, ale na této limitované edici vložené peníze rozhodně neztratíte.

White Walker je single malt whisky z palíren ležících na samém severu Skotska – v Cardhu a Clynelish. Má stylový obsah alkoholu 41,7 % s jasnou číselnou symbolikou. Za 40 % stojí tradiční Johnnie Walker Black Label, za jedním procentem se skrývá Železný trůn, a číslo 7 symbolizuje království Západozemí. Chuť jemných tónů vanilky, karamelizovaného cukru a lesního ovoce se nemůžete nechat ujít.

White Walker

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU