Totálně vytroubený absint – Žufánek

Totálně vytroubený absint Žufánek. Absint, který byl vydestilovaný u příležitosti oslavy 80. narozenin Laca Décziho. A který zmizel rychleji, než byste foukli do trubky.

Tento skvělý absint je dalším z řady velmi povedených pokusů mladého progresivního paliče z jihovýchodní Moravy, Martina Žufánka. Totálně vytroubený absint pro totálně vytroubeného trumpetistu s totálně vytroubeným mozkem.

Laco Déczi. Jazzový trumpetista a hudební skladatel oslavil v březnu 2018 osmdesáté narozeniny. Této příležitosti se chopil český absintový mág Martin Žufánek a na trhu přistál raritní kousek, který nemá v absintovém světě obdoby. Speciální dvojšarže speciálního absintu, po které se velmi rychle zaprášilo. Nadšení milovníci pelyňkového potěšení si ho nemohli nechat utéct. Nedostalo se však zdaleka na všechny. A to je dobrá zpráva pro investory do alkoholu, kteří zavčas nakoupili. Na trhu dnes už není ani jedna láhev. Prohloupil ten, kdo nenakoupil. Kdo chce koupit nyní, musí počítat s tím, že si hodně připlatí. I tak je možné, že se vám láhev dříve či později podaří zhodnotit. Nemám tím však na mysli ty, kteří v jeden den láhev koupí, a druhý den ji nabízejí na X-násobek.

Kmotrovsky dobrý absint
Totálně vytroubený absint Žufánek

Totálně vytroubený absint se pyšní nejkvalitnějším pelyňkem pravým, který se dá na světě najít, a který pochází z francouzského Pontarlier. Domov všech kmotrů symbolizují pomerančové květy dovezené přímo ze Sicílie. Křest tohoto absintu proběhl 7. 6. 2018 v ateliéru Eccentric Clubu.

Aktuální cena Žufánek Totálně vytroubený absint 0,5 l v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Jak si stojí lahev dnes?

V době uvedení na trh stála lahev Totálně vytroubeného absintu 990 Kč. O pár týdnů později atakovaly poslední dostupné lahve hranici 3 000 Kč. Dnes už nakoupíte jen u sběratelů. Poslední láhev se v e-shopech prodala 26. 1. 2020 za neuvěřitelných 15 256 Kč!

Dobře zhodnotit se u nás dá i jiný alkohol než whisky. Každá láhev kvalitního alkoholu má potenciál se stát dobrou investicí, byť s předem neznámým výnosem. Pokud navíc za ní stojí neskutečně kvalitní výroba podtržená geniálním marketingem Lihovaru Žufánek a velmi omezené množství lahví, nedá se na takové lahvi v dlouhodobém hledisku prodělat. Nákupy a okamžité přeprodeje však nejsou tou správnou cestou.

Léčí, ten absint léčí, léčí, když ho má v péči Laco Déczi. A zejména Martin Žufánek.

absinthy-468x60-1493882701.jpg

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU