Patnáctiletá slivovice Žufánek

Patnáctiletá slivovice Žufánek. Opojná chuť nejlepší starobylé odrůdy švestek v balení, ze kterého nespustíte oči.

Patnáctiletá slivovice Žufánek je ideálním produktem pro ty, kteří o investici do alkoholu zatím jen přemýšlejí. Zároveň by však neměla chybět ve sbírce zkušených investorů, pokud v ní najdou místo. Rodinný lihovar Žufánek z Boršic u Blatnice vypustil na trh to nejlepší, co kdy měl v nabídce.

Nezmeškejte však svou příležitost. Do oběhu se dostane pouze 270 lahví o objemu 0,42 litru, neboť lihovar vydestiloval pouze 150 litrů této pochoutky. Zbývajících 30 lahví zůstává v lihovaru. Jedná se o plnou, sametově hladkou slivovici s marcipánovo-mandlovým tónem. Byla vyrobena z pozdní odrůdy švestek, tzv. durancií. Jedná se o starou, samosprašnou odrůdu s vysokou cukernatostí. Tato odrůda se v sadech, které lihovar Žufánek vlastní, již nevyskytuje. Tyto stromy jsou dnes už velkou raritou a možnost ochutnat destilát z této odrůdy se v dnešní době rovná spíše zázraku.

Stáří v krásném šatu

Nejen stáří dělá z tohoto produktu vhodnou investici do alkoholu. Patnáctiletá slivovice Žufánek je uložena v luxusní karafě z křišťálového skla od společnosti Crystalite Bohemia. Karafa je důmyslně ukryta v krabici z jilmového dřeva. Ta se dá otevřít jako vějíř nebo obrátit a vytvoří samonosný stojan. Celé balení je o to vzácnější, neboť krabice je vyráběna ručně a každý kus je originál.

Patnactileta slivovice Zufanek

Samotná krabice váží přibližně 2 kg a celé balení atakuje hranici čtyř kilogramů. Rozměr balení je 135x135x315 mm. Cena této exkluzivní limitované edice pravé moravské slivovice je 5 900 Kč.

Vzhledem k velmi nízkému počtu lahví (270), kvalitě destilátu a jedinečnosti produktů lihovaru Žufánek se mi osobně jeví investice do tohoto destilátu jako ideální příležitost pro zhodnocení volných prostředků. Možnost koupě tohoto druhu destilátu se již nebude opakovat. Investor do alkoholu vám radí koupit si tuto láhev co nejdříve. Najdete ji v internetovém obchodu Lepsinalada.cz, která patří rodinnému lihovaru Žufánek. Neotálejte. Brzy už by totiž mohlo být pozdě.

V případě, že nemáte nyní k dispozici téměř šest tisíc korun, které byste mohli obětovat za nákup této lahve, mohu vám doporučit třeba každoroční speciální kolekci ginu OMFG, absintovou bombu nejen pro Lacza Decziho s názvem Totálně vytroubený absint nebo absint La Grenouille. I s menší počáteční částkou lze dnes investovat do kvalitního alkoholu s vysokým budoucím potenciálem a velmi zajímavým ročním zhodnocením v řádu desítek procent.

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU