Nestville Master Blender

Nestville Master Blender. Vítěz mezi míchanými whisky z kontinentální Evropy podle Jima Murrayho pro rok 2019. Už máte svou láhev v archivu? Na co čekáte?

Nestville Master Blender 8 yo speciální limitovanou edicí osmileté blend whisky. Vznikla smícháním destilátu ze čtyř dubových sudů z archivních zásob, jež byly naplněny v roce 2009 a určeny pro delší zrání. Tato edice se dostala na trh v počtu pouhých 1 386 lahví. Každá má své pořadové číslo, číslo sudů, ze kterých byla naplněna. Nesmí chybět ani datum plnění sudů, stejně jako datum plnění lahve. Edice MASTER BLENDER voní po vanilce a dubovém dřevě s jemným ovocným podtónem. Chuť je díky kukuřici nasládlá a mísí se dřevitou hořkostí.

Nestville Master Blender
Nejlepší blend pro rok 2018.
Aktuálna cena Whisky Nestville Master Blender 0,7 l v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )

Jim Murray zařadil tento blend na první místo pro rok 2019 mezi whisky z kontinentální Evropy. Pokud sháníte relativně levnou lahev s výborným investičním potenciálem, tato by vaše podmínky mohla splnit. Díky vynikajícímu umístění v novém vydání knihy Whisky Bible stoupne tento slovenský zástupce velmi rychle na ceně.

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU