La Grenouille

La Grenouille. Žába? Spíše princezna se středomořským nádechem chuti a možným investičním potenciálem převtělená do těla žáby.

La Grenouille. Absint z dílny moravského paličského mága Martina Žufánka je další skvělou příležitostí pro ty, kteří se chtějí vydat na pole investičního alkoholu i s minimálními náklady.
Tento absinthe je podle mě vhodným typem investiční láhve, neboť jeho výroba byla oficiálně ukončena a v nejbližších letech není plánovaná její obnova. A pokud by i byla, tak budete v rukou svírat ročník nebo šarži, kterou už ostatní nikde neseženou.

Tento středomořsky laděný absinthe, jehož konec produkce byl naplánován na konec roku 2016, se v krátké epizodě vrátil v srpnu 2018. Tato šarže byla od předešlých odlišná tím, že byla vyrobena z nejlepšího pelyňku na světě. Bylo vyrobeno pouze 100 litrů tohoto lahodného nápoje. To znamená 200 lahví. Všechny se prodaly do 20 minut od spuštění prodeje!

V roce 2019 měl tento absint v nabídce pouze Alkohol.cz (ten se zbavil poslední láhve 21. 4. 2019 za 2 808 Kč) a Absinthium.cz. Z původní ceny 650 Kč, za kterou se dal ještě donedávna sehnat, se vyšplhal k téměř 3 000 Kč. Zhodnocení o více než 400 %. To vám žádný spořící účet nenabídne 🙂 A stačilo k tomu málo. Martinova informace, že tento druh absinthu už dále vyrábět nebude. Milovníci absintů během pár dnů nakoupili, až na pár výjimek, veškeré lahve, které byly v českém online a offline prostředí dostupné.

Absinthe La Grenouille
Moravský absint La Grenouille Žufánek
Aktuální cena Absinth La Grenouille 0,5 l v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Pokud to s investicí do alkoholu myslíte vážně, tento absint je vhodnou příležitostí k začátku. Jen to budete mít o to těžší, protože vaše startovní čára začíná tam, kde ta cílová mnohých končí. Vydělat však můžete jak jako tak. Otázkou zbývá, kolik. Čím více lidí donutíte tu jejich lahve vypít nebo aspoň otevřít, tím větší cenu bude mít právě vaše lahev.

Za kolik se prodává dnes?

13. 2. 2020 ji měl a možná ještě stále má v nabídce Drinkshop.sk za 250 euro.

13. 3. 2020 se dala La Grenouille sehnat už jen na jednom e-shopu, a to na Absinthium.cz za cenu 6 500 Kč. Kdo nakoupil za původní ceny, ten se má.

Pokud se vám sbíhají sliny po kvalitním absintu, vybírejte ze standardní nabídky na webu Lepsinalada.cz nebo si v případě investice do alkoholu zvolte jinou limitovanou edici od Martina Žufánka. Můžete zvolit například každoroční speciální kolekci ginu OMFG, absintovou bombu nejen pro Lacza Decziho s názvem Totálně vytroubený absint nebo luxusní investiční slivovici v ještě luxusnějším balení. Investovat do kvalitního alkoholu s vysokým budoucím potenciálem dnes může každý, komu na účtu leží několik přebytečných stovek korun. Roční zhodnocení o několik desítek procent nebude ani ve vašem případě výjimkou.

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU