Kyoto Distillery

Kyoto Distillery. Lihovar kráčející ve stopách palíren Yamazaki, Hibiky nebo Karuizawa. V hlavní roli gin a jeho limitované edice.

Kyoto Distillery spatřila světlo světa v roce 2015. Od té doby se dere na ginové výsluní a zdá se, že si vybrala správný směr. Prvním oficiálním a zároveň i prozatím nejúspěšnějším produktem se stal gin KI NO BI, který dnes šlape na paty legendárnímu ginu Monkey 47. Jedná se velmi vydařený japonský gin, který stojí za to ochutnat. Nabízí se srovnání OMG, Monkey 47 a KI NO BI s ohledem na cenu. 500 Kč, 1 000 Kč a 1500 Kč. Vyplatí se raději koupit 3 x OMG než jednu láhev progresivního japonského ginu, byť v balení o objemu 0,7 litru?

Kyoto Distillery

S úctou a s ohledem na tento velmi kvalitní gin však nás, investory do alkoholu, zajímá limitovaná řada ginu KI NOH BI. Ano, správně. Jednomu písmenku navíc a speciálnímu obsah láhve prorokuji zářivou budoucnost. Edice, které poblázní svět stejně jako ho kdysi pobláznily japonské palírny. A stejně jako Žufánek pobláznil nejen naši zemi.

Ocenění lihovaru Kyoto Distillery a jeho ginu

* “Most Innovative Spirits launch of 2016”- The Spirits Business
* Gold Medal, Contemporary Gins- International Wine and Spirits Competition, 2017
* Top-10 Trending Gin Brands, 2018 – Drinks International
* Best-selling Premium and above gin in Japan, 2017 – IWSR 2018 survey
* Master of Gin, Ultra-Premium category, 2018- The Spirits Business
* Gold Medal, SIP Awards, 2018
* Trophy & Gold Medal: Outstanding, Contemporary Gins- International Wine and Spirits Competition, 2018

Kyoto Distillery

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU