Investice do sudu

Investice do sudu. Investovat nemusíte jen do vybraných lahví. Kupte si podíl na kvalitním obsahu vybraného sudu!

Investice do sudu anebo staňte se privátním investorem a KUPTE SI SVŮJ PODÍL NA SUDU. To, co dříve bývalo pouze doménou lidí s velmi vysokými příjmy, je nyní dostupné pro všechny. Začít investovat do alkoholu tímto způsobem můžete už s několika volnými stokorunami na účtu. To nejlepší na tom je, že nakupujte kvalitní whisky od těch nejlepších palíren za velkoobchodní ceny. Prostředky se vám zhodnotí dlouhodobým zráním whisky v sudech, který bývají uloženy přímo v palírně a které podléhají pravidelnému měsíčnímu auditu.

Jste vlastníkem whisky, které postupně zraje a roste na ceně. Pokud se svůj podíl rozhodnete prodat, můžete tak udělat formou online aukce 24 hodin denně 7 dní v týdnu. A zhodnocené prostředky následně v ideálním případě využít k další investici. Průměrná výše zhodnocení za posledních deset let byla cca 15 % ročně. Kliknutím na obrázek níže vám společnost Whisky Invest Direct věnuje kredit zdarma na nákup jednoho litru čistého alkoholu, se kterým si můžete vyzkoušet investici do whisky.

Investice do sudu

Investice do sudu je vhodná pro pokročilejší investory do alkoholu nebo pro ty, kteří s investováním teprve začínají, ale mohou si dovolit každý měsíc utratit vyšší částku. Rozhodnete-li se pro ukládání peněz do sudu za účelem zhodnocení, je pro vás vhodnější a výhodnější investovat pravidelně, např. na měsíční bázi. Jelikož si kupujete, případně prodáváte whisky přepočtenou litry čistého alkoholu, která je uložena přímo v palírně, platíte skladovací poplatek. Za každý litr čistého alkoholu 0,15 britské libry měsíčně, minimálně však 3 britské libry za měsíc. Díky tomuto poplatku se vám nevyplatí držet nižší jednotky podílů. S tímto poplatkem je nutné počítat od počátku investice a brát na něj ohled co se finálního zhodnocení týká.

Chci investovat do sudů a zároveň získat kredit zdarma!

Pokud si na investici do sudu ještě netroufáte, podívejte se na investiční láhve v sekci INVESTIČNÍ TIPY.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU