Game of Thrones Whiskies Set

Game of Thrones Whiskies Set – lepší dárek pro fanoušky kultovního seriálu Hry o trůny neexistuje. Vhodná příležitost i pro investory do alkoholu.

Game of Thrones Whiskies Set obsahuje osm lahví z vybraných palíren a každá je přiřazena jednomu rodu z této, prozatím nedokončené fantasy ságy. Být fandou tohoto seriálu, napsal bych zde mnohem víc řádků. Vzhledem k tomu, že nemám televizi a seriál mě nijak neláká, doporučuji pro více informací o Hře o trůny Google.

Pro investory do alkoholu je důležitější vědět, co získá. Osm lahví od renomovaných palíren, které bylo a minimálně do poloviny února stále bude velmi těžké sehnat. Singleton Glendullan, Royal Lochnagar, Clynelish, Talisker, Oban, Lagavulin, Cardhu a Dalwhinnie. Naštěstí pro nás existuje The Whisky Exchange. Nyní máte exkluzivní příležitost si předobjednat tento set za cenu 395 liber. Dostane se k vám sice až v druhé polovině února, ale pokud nepodlehnete pokušení lahve otevřít, mohl by se z nich po pár letech stát skvost. Nedávno se tento set prodal v aukci za více než 1 400 liber. Věřím, že fanoušci ságy po lahvích rychle sáhnou a budou z nich upíjet. Po nějaké době se však nejvíce oceníme my, investoři.

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU