Chateau Montifaud 150th Anniversary

Chateau Montifaud 150th Anniversary

Chateau Montifaud 150th Anniversary je limitovanou edicí koňaku, která uchvátí každého milovníka koňaku či investora do alkoholu. Tento koňak, jak už ostatně jeho název napovídá, vzdává hold historii svého producenta, která začala psát své začátky před více než 150 lety.

Tento výrobce koňaku spatřil světlo světa v roce 1866 a od té doby se dědí z generace na generaci veškeré nadšení pro výrobu toho nejlepšího koňaku dle rodinné receptury. Již šestá generace tak pokračuje v rodinné tradici a tímto koňakem oslavuje svou lásku, kterou k tomuto typu alkoholu po desetiletí celá rodina chová.

Unikátní směs v sobě skrývá šest různých eaux-de-vie. Ty byly vybrány nejen díky své chuti a tomu, jak se k sobě navzájem hodí. Zároveň však taky každá z nich reprezentuje jednu z šesti generací rodiny Valletů jako producentů koňaku.

Chateau Montifaud 150th Anniversary
Chateau Montifaud 150th Anniversary

Chateau Montifaud 150th Anniversary kombinuje koňaky z roku 1850, které vyrobil Maurice Vallet, a dále eaux-de-vie z roku 1968, 1999 a 2005. Unikátní série lahví je nabízena ve skvěle vypadající dřevěné krabičce s replikou kovové brány, která je bránou do rodinného koňakového ráje rodiny Valletů. Každá lahev je opatřena ručně vyrobenou voskovou pečetí a má své jedinečné číslo. Na počest 150. výročí s odkazem na rok 1866 bylo totiž v této limitované edici vyrobeno pouze 1866 lahví.

Stane se jedna z nich vaší pomyslnou zlatou cihličkou, jejíž hodnota bude nepochybně s přibývajícími léty narůstat? Níže se můžete podívat na videa na YouTube, kde majitelé hovoří o této skvělé edici.

Video 1

Video 2

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY