Brugal Papa Andres

Brugal Papa Andres. Exkluzivní limitované edice luxusního rumu v ručně zdobené křišťálové karafě, která Vám nedá spát.

Brugal Papa Andres, směs nejlepších dominikánský rumů, Vás dostane lahodnou kombinací dřevitých a ovocných tónů. Najdete v ní fíky, třtinu, kokos, karamel, dubové dřevo či ananas. Sedm decilitrů 40% rumu v originálním obalu, který Vás nikdy neomrzí.

Každý správný investor do alkoholu by měl mít ve své sbírce alespoň jednu láhev z rumerie Brugal. O namíchaní tohoto mistrovského kousku se postarala Jassil Villanueva Quintana, první Maestra Ronera v této rumerii. Porušila se tím tradice vážené pozice, jež byla do té doby zaslíbena pouze mužům. Jassil se rozhodně nenechala zahanbit a výsledkem je velmi žádané láhev s vysokým budoucím potenciálem.

Jantarový zázrak
Brugal Papa Andres, směs rumů míchaná ženou

Stylová zlatavá kazeta skrývá poklad vpravdě jantarový. Namíchaná směs pochází ze tří typů odpočatých sudů. Milovníci rumu budou po ochutnání sténat blahem a investoři si mnout po ruce pokaždé, kdy se otevře jedna z tisíce lahví, zatímco ta jejich zůstane stále ukryta uvnitř designově povedené schránky.

Byl by hřích využít tento rum k přípravě piňa colady nebo grogu. A také by byl hřích si tuto láhev nechat utéct mezi prsty.

rumy-728x90-1493886825.jpg

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU