Appleton Estate

Appleton Estate – zrozeno v řemeslném stylu v samém srdci Jamajky. V srdci rumovém.

Appleton Estate je značkou kvalitního jamajského rumu, který pochází z úrodné části tamějšího vnitrozemí. Komplexní a aromatické rumy nesoucí toto jméno mají nárok se pyšnit přídomkem terroir. Což je unikátní stejně jako samotné údolí Nassau, ve kterém palírnu najdete. Označení terroir se používá pro soubor jedinečného počasí, půdy a geografického vyznačení. Takovou značkou se pyšní pouze několik produktů na světě. Jedná se o jasný důkaz původu rumu. I to je symbolem unikátní kvality všech vyráběných rumů pod touto legendární značkou.

Appleton Estate
Jamajská rumová bomba, která vás dostane.

Producent rumu s tímto jménem si zakládá na tom, že jeho rumy jsou řemeslným uměním. Krok za krokem je každý proces důsledně pod kontrolou. Od výběru správné variety cukrové třtiny, přes přirozenou kulturu kvasnic používaných v průběhu kvašení až po jedinečné metody destilace a způsoby míchání. Tato značka se může právem honosit nepsaným titulem „nejdéle sloužící palírny na Jamajce“. Její výrobky můžeme ochutnávat již více než 265 let.

Jestliže patříte mezi rumové nadšence, určitě jste již ochutnali základní řadu této značky rumu. Pokud vás zajímá investice do rumu jako takového, stále existuje možnost vlastnit některou z velmi limitovaných lahví. Je třeba si však připravit nemalý finanční obnos.

Láhve se současným nebo budoucím investičním potenciálem

APPLETON ESTATE 50 – k dispozici pouhých 800 lahví pro celý svět
APPLETON ESTATE 30 – limitované množství v podobě 4 000 lahví

Více informací v anglickém jazyce můžete nalézt přímo na webových stránkách této palírny.

Zpět na stránku INVESTIČNÍ TIPY

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU